BAYBİM
BAYBİM
BAYBİM
BAYBİM
BAYBİM

+90 (0458) 211 9000

  
  
  

Hakkımızda

Firmamız 1996 yılında Bayburt ilinde ilk bilgisayar firması olarak ticari hayatına başlamıştır. Teknolojik ürünlerin Türk pazarına sunumunda son kullanıcıya satış modelinde faaliyet göstermekte olan Baybim Bilgisayar Kırtasiye ve İletişim gerek bilişim gerekse tüketici elektroniği ürünlerinin pazarlaması, satışı ve satış sonrası destek hizmetlerini vermektedir.

Kurulduğu 1996 yılından itibaren ürün portföyünü, satış kanallarını ve alt yapısını sürekli büyüterek ilerlemektedir. Müşterilere alternatif çözümler sunulması ve TSE belgeli yetkili teknik servisi aracılığı ile gereken teknik desteğin sağlanması için yapılanmış ilimizin önde gelen IT şirketidir.

Ülke genelindeki birçok lider firmanın yetkili servisliği ve bayiliğini yürütmek olan firmamız ayrıca kırtasiye ürünleri ve cep telefonları için hat ve kontör satış hizmetini vermektetir.

Baybim Bilgisayar Kırtasiye İletişim :
•Teknolojiyi takipde öncü,
•Ürün ve hizmet kalitesinde lider,
•Rekabete hazır,
•İnsan sağlığı ve çevreye duyarlı olmayı kalite politikası olarak benimser,
•Başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçer,
•Ve tüm personelinin kalite politikasına uymak zorunda olduğunu kabul eder.

  • İşlemci bilgisayarımızın beynidir; tüm işlemler ondan sorulur. Eskiden beri bilgisayarlar, bir sistem performansını etkileyen en önemli bileşen olarak işlemci modeli ve hızı ile satın alınmış, böyle adlandırılmıştır: Pentium 166 MMX, Pentium III 800 gibi. Ancak, Pentium işlemcilere geçildikten sonra bir sistemin performansını belirlemede (o sistemde yapılacak işlere göre) sabit disk ve ekran kartı hızları, RAM miktarı gibi faktörlerin de çok belirleyici olduğu ortaya çıkmıştır.

İletişim Formu

Ad Soyad:
Telefon:
E-Mail:
Mesajiniz:

Baybim Bilgisayar Sitesi

*  Side Başlığını ve telefon numarasını ilgili temanın yönetim panelinden güncelleyiniz.
*  Tema içine slide eklenmiştir.Slide resimleri değiştirmek için tema içindeki images/slide adlı klasöre gidiniz.
*  Slide metinlerini değiştirmek için tema içindeki images/text adlı klasöre gidiniz.
*  Slide arka planı ve diğer resimleri yine tema içinden değiştirebilirsiniz.
*  Sosyal butonlara temanın index.php dosyasından link eklenebilir.
* Bu sayfayı düzenlemek içinYönetim Paneli>içerik>makale yöneticisi>Demo Bilgisayar sitesi makaleye gidiniz. Bu makale Kurumsal adlı kategoride yayınlanmaktadır.